Napijte se luhačovických minerálních pramenů z nového unikátního pohárku Nectarium

Napijte se luhačovických minerálních pramenů z nového unikátního pohárku Nectarium

Základem lázeňské léčby některých onemocnění je pitná kúra přírodních pramenů. Lázně Luhačovice, a. s. iniciovaly designerskou soutěž o unikátní lázeňský pohárek. V Luhačovicích můžete teď čerpat zdraví z nejznámějšího minerálního pramene Vincentky i dalších pramenů z ručně zdobených pohárků Nectarium.

Vítězný pohárek designérky Adély Choré má tvar květu s důmyslně vsazeným brčkem napodobující pestík. Autorce se podařilo propojit tradice s moderními trendy a o pohárky je obrovský zájem. 

Luhačovické minerální vody se pijí nalačno nejlépe ráno před snídaní a odpoledne před večeří. Pití z lázeňského pohárku není jen záležitostí módy, ale umožňuje kontrolovat vypité množství a zároveň užívat vodu v malých dávkách, což je pro její vstřebávání velice důležité.

K příležitosti slavnosti Otevírání pramenů v Luhačovicích připravily Lázně Luhačovice nové barevné varianty exkluzivní řady Decor Line s modrou grazurou a jemným zlatým zdobením. Na první pohárek z nové řady Color Line zase uklidňující světle modrá barva.

Lázeňský pohárek Nectarium je překrásným dárkem z Luhačovic. V dárkovém balení a různých barevných provedeních je k dostání – v recepcích hotelů Alexandria, Jurkovičův dům, Dům B. Smetany, Jestřabí, Palace, Morava a Společenském domě, v prodejně cukrovinek na kolonádě vedle haly Vincentka a v cestovní agentuře Luhanka.