Soda bicarbona - Léčení ledvin

Soda bicarbona - Léčení ledvin

Soda je všestranný lék. Pomáhá od kosmetiky až po rakovinu. Měl by to být jeden z nejdůležitějších léků vaší domácí lékárny.

Je to i vynikající čistící prostředek. 5 kg balení se kupuje v ceně 99 - 150 Kč, 5 g balení až pomalu 1300,- Kč za 5 kg. Není tedy ani drahý. Zato je velmi účinný a v domácnosti nenahraditelný pomocník.

Soda ve vašem těle pomáhá budovat zásadité, rakovinoprosté prostředí. A co ty ledviny? Na základě výzkumu lékařů z londýnské nemocnice Royal London Hospital se ukazuje, že soda, v kombinaci s konvenční léčbou výrazně zpomaluje průběh zánětu ledvin. V kombinaci s dialýzou zvyšuje její efektivitu. Zabraňuje poškození ledvin a neutralizuje kyseliny z potravin. Po dvou letém výzkumu jen 6,5 % pacientů potřebovalo dialýzu. To byl velký úspěch, protože běžně toto číslo dosahovalo 33 %.

Jak se používá jedlá soda?

Lidé s citlivým žaludkem ji nemohou konzumovat denně. I když, ideální je půl lžičky vecer do sklenice s vodou. Je možno, dát půl lžičky jedlé sody večer pod jazyk.

Dost lidí, kteří kvůli rakovině chodí na kontroly, pokud večer nepožijí sodu, mají kyselou moč, cca PH 5,7, pokud užijí sodu, PH 6,7. Užití sody je vhodné i při cukrovce. Soda bicarbona bude zřejmě výhodná, i pokud zjistíte nadbytek Homocysteinu - to je jednoduchá analýza civilizačních nemocí.

Autor: Ing. Pavel Sýkora
Zdroj: www.masterenergy.cz

Související články:
Nejlepší šampon a soda bicarbona
Omlazující koupelmlazující koupel