Aplikace pro zdravý životní styl

Aplikace pro zdravý životní styl

Léto je ideální čas, kdy se zaměřit na své zdraví a celkovou fyzickou kondici. Většina lidí trpí nedostatkem času na hledání osobního trenéra, navštěvování posilovny nebo hledáním kuchařek se zdravými recepty. Představíme si 2 prvotřídní aplikace, které vás dostanou do požadované kondice a zajistí vám zdravý jídelníček.

 

Sworkit Lite - Workout Trainer

Velmi pokročilá aplikace, která se stane osobním trenérem. Dokonce i lidé bez zkušeností se cvičením se s ní mohou naučit cvičit jako profesionálové. Samotná aplikace nabídne 4 možnosti pro váš trénink a to:

- Strenght – silový tréning
- Cardio – kardio cvičení
- Yoga - jóga
- Stretching – protahování

Uživatel si může sám sestavit svůj trénink nebo postupovat podle tréninku, který si vybere. Kromě výběru tréninku si lze vybrat i část těla, kterou chceme nejvíce posílit. Aplikace provádí uživatele cvičením krok po kroku. Ačkoliv je v angličtině, tak je každý cvik graficky znázorněn, dále je také vysvětlen. U cviku je uveden čas, jak dlouho by se měl provádět, uživatel jen potvrdí začátek cviku a může začít cvičit. Aplikace zahrnuje nespočet cviků a vhodná je nejen pro začátečníky, ale i pro zkušené sportovce, kteří si chtějí zpestřit svůj trénink a inspirovat se novými cviky.

Stáhnout Sworkit Lite

Dietní recepty

Ke zdravému životnímu stylu patří nejen cvičení, ale i zdravý jídelníček, k němu nám může snadno pomoci aplikace Dietní recepty. Nenechte se zmást názvem, není určena jen pro lidi, kteří touží zhubnout, ale pro každého, kdo chce jíst zdravě. Celá aplikace je v češtině a nabízí velké množství zdravých receptů přehledně rozdělených do příslušných kategorií. Již na začátku si lze vybrat druh jídla, které chceme připravit, tedy od salátu až po hlavní jídlo, předkrm, dezert, polévku či pomazánku.

Všechny recepty jsou včetně obrázků, rozepsání ingrediencí a postupu k přípravě. U vybraných receptů si lze dokonce sestavit nákupní seznam věcí, které nám pro přípravu chybí, abychom na ně v obchodě nezapomněli. Příjemné uživatelské rozhraní je kombinováno se snadným ovládáním, aplikace se setkala s mnoha pozitivními ohlasy a není se čemu divit, tolik zdravých receptů na jednom místě se jen tak nevidí.

Aplikaci můžete stáhnout ZDE