Zapomeňte na vaření – vyzkoušejte krabičkovou dietu a užívejte si zdravé jídlo bez námahy!

jídlo
Zapomeňte na vaření – vyzkoušejte krabičkovou dietu a užívejte si zdravé jídlo bez námahy!

Pokud hledáte způsob, jak se stravovat zdravě a vyváženě, ale vaření pro vás není to pravé, může být pro vás ideální volbou krabičková dieta. Tato metoda stravování vám totiž nabízí kompletní jídla, která si můžete snadno objednat a nechat si je dovézt až domů.

Jednou z firem, která vám tuto možnost nabízí, je DietFreshMenu.cz se sídlem ve Zlíně. Tato firma nabízí různé programy krabičkové diety, které nejsou určeny pouze pro hubnutí, ale také pro udržení současné hmotnosti. Na webových stránkách si můžete vybrat z různých variant denního přijmu energie pro ženy i muže.

Ženy si mohou vybrat z programů s denním příjmem energie od 5 000 do 7 000 kilojoulů, zatímco pro muže jsou připraveny programy s denním příjmem energie od 7 000 do 10 000 kilojoulů. Pokud nechcete vařit vůbec nic, můžete si objednat pět jídel na den včetně snídaně, dopolední svačiny, oběda, odpolední svačiny a večeře. Pokud si ale rádi některá jídla připravujete sami, můžete si vybrat pouze jedno nebo více jídel denně.

K dispozici je také možnost osobního odběru na několika místech v Brně nebo si můžete nechat jídla dovézt pomocí rozvozových tras v dalších lokalitách. V každém případě vám DietFreshMenu.cz zajistí zdravou a vyváženou stravu v praktických a přehledných krabičkách. Pokud tedy hledáte jednoduchý způsob, jak se stravovat zdravě a ušetřit si čas a energii na vaření, vyzkoušejte krabičkovou dietu od DietFreshMenu.cz.