Želatina - účinný lék na bolest

Želatina - účinný lék na bolest

Velmi účinné léky mohou být velmi levné. A protože jsou levné, neobsahují ve své kalkulaci náklady na marketing, tudíž se o nich snadno nedozvíte. Zato mohou být mnohonásobně účinnější, než léky s perfektním marketingem.

To je pak otázka, zda chcete platit marketing, nebo koupit lék. Želatina je levný, rychlý lék na odstranění bolesti zad, kloubů a nohou.

Želatina na klouby

Želatina se vyrábí z kolagenu. Její požívání má obrovský kladný vliv na obnovu chrupavky, rekonstrukci kloubů, pohyblivost a velmi rychle tiší bolest kloubů. Cca již za 7 dnů. Kůra se užívá 31 dnů, 2 x za rok. Dále má kladný vliv na kůži, vlasy, a i srdce. Kolagen je hojně obsažen v prasečích kolenech, případně se jí jako sulc. Vařením kolagenu vznikne Glutin. Z kolagenu se tedy vyrábí i některé želatinové bonbony, jsou tak vlastně hovězí bonbony a neměli by ji konzumovat býložravci, tedy vegetariáni.

Ozdravná kůra z želatiny

Pro klasickou, snadnou, levnou a vysoce účinnou kůru je nejlépe zakoupit v Lidlu želatinu v prášku. 150 g želatiny v prášku je dávka na 1 měsíc. 50 g stojí 15,- Kč, tedy cca 1,- Kč na den.

Večer nasypete 2 vodorovné kávové lžičky, což je 5 g do čtvrt hrnku studené vody. Promícháte a necháte stát. Do rána vám nabobtná želé. Ráno se pije na lačný žaludek. Lze přidat med, ovoce, sirup, nebo smíchat s jogurtem.

Želatina léčí

Hodně želatiny obsahuje i nanukový dort. Želatina je produkt živočišného původu, který se vyrábí zpracováním pojivových tkání hovězího skotu, z vepřových kůží, šlach, kostí a chrupavek. Želatina má tedy vliv na stav našich vnitřních vláken, a malých cév. Obsahuje 2 aminokyseliny, prolin a hidrosiprolin. Tyto mají velký vliv na obnovu pojivové tkáně.

Želatina léčí klouby, podporuje růst pojivových tkání, posiluje klouby a srdeční sval. Zlepšuje i metabolizmus. Zlepšuje duševní schopnosti. Udržuje zdravou pleť. Brání vzniku osteoporózy osteoartrózy. Má vliv na kvalitu vlasů i nehtů. Po padesátce, zajímavý a účinný lék.

Příště se podíváme na omlazující koupel. Může něco takového existovat, nebo je to jen v pohádkách?

Autor: Ing. Pavel Sýkora
Zdroj: www.masterenergy.cz

Související články:
Želatina na klouby
Slivovice - aneb jak se připravit do pálenice
RAW večeře